Blok Gier

Poza panelami tematycznymi, konkursami z Waszej wiedzy, pokazami, koncertami i wystawami czekać na Was również będą… rozrywki związane z różnorakimi grami, które podzieliliś›my na dwa bloki: Blok Gier Logiczno-Zrę™cznoś›ciowych oraz Blok Gier Muzycznych.

Strafa MSI

Podczas Magnificon EXPO 2015 nie zabraknie również strefy gamingowej! Oprócz stefy wolnego grania(stoisko MSI) dostępnej dla każdego uczestnika konwentu zostanie zorganizowany turniej League of Legends EU:NE 5vs5. Zapisy będą trwać od 18 do 24 maja. Sponsorami tytularnymi oraz partnerami strategicznymi są: MSI, TP-LINK, gram.pl. Więcej informacji na stronie.

 

 

Blok Gier Logiczno-Zęcznoś›ciowych

Strefa Gier Konsolowych

Na żadnym konwencie nie może zabraknąć‡ miejsca dla wielbicieli elektronicznej rozgrywki. My przygotowujemy dla Was coś› specjalnego! Jesteś›my również otwarci na Wasze sugestie, jeśli chodzi o turnieje i konkursy.

 

Sala Gier Japońskich

Tradycją… stał‚a się™ już obecności‡ Polskiej Ligi Mahjonga na konwentach MiOhi, która to przygotuje dla Was specjalną… salę poświęconą… tradycyjnym grom logicznym. Chę™tni będą… mogli udoskonalić‡ swoje dotychczasowe umieję™tnoś›ci pod okiem doś›wiadczonych graczy lub spróbować czegoś› zupeł‚nie nowego.
Liga oferuje naukę:
mahjong - gra strategiczno - logiczna dla 4 osób. Rozgrywkę… przypomina karcianego remika lub rummikuba. To nie jest zdejmowanie par.
- hanafuda - japońskie karty posiadają…ce wiele odmian gier, np. koikoi, poka, oichokabu. Ilość‡ graczy: 2-3 osoby.
- shougi - japoń„skie szachy. 
- go - planszowa gra logiczno - strategiczna liczą…ca kilka tysię™cy lat. Go reprezentuje nieskończone możliwoś›ci przeprowadzenia rozgrywki, a jednocześ›nie opiera się™ na zasadach, które można opanować‡ w kilka minut. 
- kendama - zabawka Yattamaana [przypis: w takim zapisie :)]. Kulka, którą… wrzuca się™ na młoteczek z talerzykami i bolec... albo odwrotnie, młotek na kulkę™. Uważasz, że potrafisz? Przyjdź i spróbuj swoich sił‚!
- yasukari - 16 rebeliantów i 1 generał. Kto wygra? Czy rebelianci zabiją… generał‚a zanim ten zdoł‚a dotrzeć‡ do swojej kwatery? 
- łamigłówki matematyczne - kenken, kakuro, hashiokakerou. 
Serdecznie zapraszamy na turnieje, pokazy oraz panele! Games Room czynny 24h/dobę™.

 

Blok Gier Muzycznych

Sala UltraStar

Lubisz śpiewać? Lubisz wyzwania? Chciałbyś› się zmierzyć z innymi konwentowiczami w bitwie na głosy??
W takim razie serdecznie zapraszamy do sali z ULTRASTARem!
Ekipa z GlowUltraStar zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie!

Sala RockBand

Rock band jest grą muzyczną, w której można przy pomocy kontrolerów wzorowanych na perkusji, gitarze elektrycznej oraz basowej i mikrofonie wcielić‡ się™ w zespół‚ muzyczny i zagrać‡ w mniej lub bardziej znane piosenki.

Po raz kolejny gościć bę™dziemy grupę Wakou Rock Band, dzię™ki której uprzejmoś›ci bę™dziecie mogli zagrać‡ swoje ulubione kawał‚ki w pełni wyposażonej strefie Bandowej!

"Wakou Rock Band jest grupą… z Trójmiasta organizującą… salę™ z grą… muzyczną… Rock Band. Tworzymy takie miejsce od 2008r. na róźnych wydarzeniach typu konwenty i festiwale mangi i anime, festiwale fantastyczne oraz innego rodzaju imprezach masowych odbywają…cych się™ na terenie cał‚ej Polski. Zapraszamy na naszą… stronę™ po wię™cej informacji oraz zdjęć‡ z sali: https://www.facebook.com/wakourockband "

 

Sala Dance Dance Revolution

Zapraszamy serdecznie do wspólnego rywalizowania w tań„cu podczas gier na matach DDR.

 

OSU!

Zapraszamy do osu!rooma, gdzie starzy i nowi gracze beda mieli okazję zagrać w grę rytmiczną zwaną osu! Kółka, slidery, spinnery i nie tylko czekają na Was w naszej sali. Będzie okazja by pograć na profesjonalnym sprzęcie i spotkać doświadczonych graczy. Więc jeśli nie miałeś okazji by spróbować tej gry, to ta sala jest odpowiednia okazja, by zapoznać sie z osu! W sali będzie można także spróbować swoich sił w ewentualnym turnieju. Zapraszamy!

Zapraszamy także na fanpage'a Osu! gdzie możecie zobaczyć zdjęcia z osu!roomu z poprzednich konwentów, informacje o nadchodzących osu!roomach i nie tylko.

Wspierają nas