Gastronomia

Hidamari Sushi!

Na Magnificonie nie mogło zabraknąć tego japońskiego przysmaku. Będziecie mogli skosztować pysznych nigiri, wspaniałych maków czy wyjątkowych onigiri! Tych co próbowali na pewno zachęcać nie trzeba, a tych co jeszcze nie skosztowali zapraszamy do sali sushi, gdzie nie tylko będziecie mogli rozkoszować się wyjątkowym smakiem, lecz również zobaczyć proces tworzenia rolek.

ďż˝

Bubble Tea Yoppo!

Stoisko z wyjątkowymi, bąbelkowymi herbatkami, z przemiłą obsługą. Fenomen rodem z Azji, który podbija zachodni rynek. Najlepiej samemu spróbować, ale skoro musicie wiedzieć to samodzielna kompozycja, złożona z zielonej herbaty z dodatkiem wyjątkowych kuleczek, wypełnionych owocowym syropem, bądź przepysznych żelek. A wszystko podane w ciekawej i praktycznej formie. Serdecznie zapraszamy!

 

Restauracja

W budynku EXPO KRAKóW, przez cały czas trwania Magnificonu, działać będzie restauracja z ciepłymi posiłkami (zarówno dania obiadowe jak i fast food), przekąskami i napojami. Dodatkowo planujemy grill pod otwartym niebem (czyli na terenie parkingu EXPO) gdzie będziecie mogli posmakować karkówki, kiełbaski czy kaszanki. Zapraszamy!

 

Wspierają nas