Dojazd

Magnificon EXPO 2016 odbę™dzie się™ w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, mieszczącym się™ przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.

 

 

Magnificon EXPO 2016 odbę™dzie się™ w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, mieszczącym się™ przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Poniżej przedstawiamy najłatwiejszy dojazd między Dworcem PKP/PKS a EXPO Kraków oraz CSiR Czyżyny służacę jako hale noclegowe.

Trasa:
1: Dworzec PKP/PKS - EXPO Kraków
2. Dworzec PKP/PKS - CSiR Czyżyny
3. EXPO Kraków - CSiR Czyżyny
4. CSiR Czyżyny - EXPO Kraków


Ad1. Dworzec PKP/PKS - EXPO Kraków

a) Wychodzimy z dworca i kierujemy się na przystanek o nazwie "Dworzec Główny" z którego odjeżdża tramwaj linii nr 14, w kierunku "Mistrzejowice". Wsiadamy w niego i cieszymy się około 20-minutową jazdą, gdzie wysiądziemy na przystanku "Nowohucka".

 

 

b) Kierujemy się na południe ulicą Nowohucką, gdzie będziemy widzieć Centrum Handlowe M1. Skręcami w ulicę Centralna by po chwili skręcić w ulicę Galicyjską. Tu już w oddali zobaczymy EXPO Kraków.

 

 

Ad2. Dworzec PKP/PKS - CSiR Czyżyny

a) Wychodzimy z dworca i kierujmy się na jeden z dwóch przystanków oznaczonych jako "Dworzec Główny", z jednego z nich możemy pojechać tramwajem linii 4 w kierunku "Wzgórza Krzesławickie", z drugiego zaś możemy pojechać tramwjami linii 52 (w kierunku "Os. Piastów") lub linii 70 (w kierunku "Bardosa"). Jedziemy około 20 minut i wysiadamy na przystanku AWF.

 

 

 

 

 

b). Jak już wysiądziemy należy przejść przez ulicę i przejść koło budynku Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, by znaleźć się przy budynku hal noclegowych.

 

 

 

Ad3. EXPO Kraków - CSiR Czyżyny

a) Aby najłatwiej dostać się z Expo na hale noclegowe, można przejść na przystanek "M1 Nowohucka" i wsiąść w autobus linii 178 w kierunku "Mistrzejowice". Przejeżdżamy dwa przystanki i wysiadamy na tym o naziwe "Stella-Sawickiego". Stąd już tylko kawałeczek należy przejść by znaleźć się przy CSiR Czyżyny.

 

 

 

 

Ad4. CSiR Czyżyny - EXPO Kraków

a) Aby szybko dostać się do hali EXPO z hal noclegowych należy udać się na przystanek "Stella-Sawickiego" i wsiąść w autobus linii 178 w kierunku "Pod Fortem". Przejeżdżamy dwa przystanki i wysiadamy na tym o nazwie "M1 Nowohucka", stąd należy kawałeczek przejść by dostać się pod EXPO Kraków.

 

Wspierają nas