Nocleg

Podobnie jak poprzedniego roku, gościć Was będzie Politechnika Krakowska, dokładniej CSiR Czyżyny przy alei Jana Pawła II 37. Jest to wielki obiekt sportowy, z dobrym zapleczem sanitarnym, a także łatwym dojazdem. Nocleg, wliczony w cenę biletu będzie możliwy już od piątkowego wieczora (godzina 17:00) dla osób z wykupionym biletem pt-sb lub pt-sb-nd. Z soboty na niedzielę nocleg dla uczestników z wejściówkami sb-nd lub pt-sb-nd.

Na nocleg składają się dwie duże hale sportowe. Dodatkowo w budynku znajdują się 3 szatnie prysznicowe, po 4 natryski każda, a także automaty z napojami i minibufet.W zakładce dojazd znajdziecie dokładną instrukcję jak dostać się do budynku noclegowego z dworca głównego w Krakowie.

Na trasie pomiędzy EXPO KRAKÓW, a CSiR Czyżyny uruchomiona zostanie specjalna magnificonowa linia komunikacyjna. Dokładny rozkład jazdy podamy bliżej wydarzenia. Autobusy będą miały na wyświetlaczu Magnificon EXPO. Zatrzymywać się będą pod Politechniką oraz na parkingu EXPO Kraków.


Można również skorzystać z linii 178 MPK, która kursuje pomiędzy przystankami 'M1 Nowohucka', a 'Stella Sawickiego'. Więcej informacji w zakładcę dojazd.

Wspierają nas