Akredytacja

Gdzie odbiorę wejściówkę kupioną w przedsprzedaży?

  • Mam wykupiony pakiet VIP

Na Expo Kraków lub na Politechnice Krakowskiej (CSiR Czyżyny), od 16:30 w piątek. Gadżety wchodzące w skład pakietu można odebrać w sklepiku konwentowym na Expo Kraków.

  • Mam wykupiony zwykły bilet trzydniowy

Na Expo Kraków lub na Politechnice Krakowskiej (CSiR Czyżyny), od 17:00 w piątek.

  • Mam wykupiony bilet jednodniowy

Tylko na Expo Kraków. Akredytacja będzie działać od 17:00 w piątek, oraz od 8:00 w sobotę i w niedzielę. Bilet jednodniowy nie daje prawa do korzystania ze sleeproomu na Politechnice.

Chcę kupić bilet na miejscu

W czasie trwania konwentu bilety będzie można kupić tylko przy wejściu na Expo Kraków. W sprzedaży będą zarówno wejściówki trzydniowe jak i jednodniowe na poszczególne dni. Nie przewidujemy możliwości wyprzedania jakiegokolwiek rodzaju wejściówek. Od tego roku za bilety można zapłacić nie tylko gotówką ale również kartą. W sobotę będą również sprzedawane wejściówki ‚3-dniowe’ dla osób, które będą chciały skorzystać z dwóch dni konwentu i noclegu na sleepie.

W której kolejce się ustawić?

Na rysunku przedstawiliśmy jak będą rozłożone stanowiska akredytacyjne na Expo Kraków. Wszystkie osoby chcące kupić bilet na miejscu powinny ustawić się w kolejce oznaczonej „Kasa gotówkowa”.

Pamiętajcie, że najszybszym sposobem zaakredytowania jest wydrukowanie swojego biletu z systemu Nagato. Do akredytacji konieczny jest dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku osób nieletnich – zgoda rodzica.