Współpraca

Wymiana banerów

Jest to najczęściej podejmowana forma współpracy pomiędzy portalami internetowymi. Polega na wzajemnym zamieszczaniu banerów na stronach. Jeżeli tematyka Państwa strony to Japonia, kultura/popkultura japońska, manga i anime, fantastyka, bądź inne pokrewne dziedziny, chętnie podejmiemy z Państwem współpracę. Banery umieszczone będą na stronie głównej oraz w dziale współpraca.

Patronat medialny konwentu

Chętnie podejmiemy z Państwem szerszą współpracę jako z naszymi Patronami Medialnymi. Dla przedstawicieli portali internetowych proponujemy oczywiście wzajemną wymianę banerów na stronach internetowych. Ponadto Państwa logo znajdować się będzie w minimum 4000 sztukach informatorów rozdawanych każdemu uczestnikowi oraz na kilkuset plakatach promujących konwent. Dodatkowo oferujemy Państwu pulę biletów na festiwal dla przedstawicieli redakcji. Z Państwa strony zależałoby nam na umieszczeniu w widocznym miejscu naszego baneru na stronie internetowej, na częstym i systematycznym zamieszczaniu newsów odnośnie konwentu, promowaniu wydarzenia w czasie audycji, spotów, druku w formie reklamy itp., oraz relacji (najlepiej pozytywnej 🙂 ) bądź fotorelacji z konwentu i udostępnienia zdjęć do galerii konwentu.

Współpraca stała

Facebook oraz newsy

Dla stałych Partnerów, proponujemy podpięcie fanpage`ow na FB oraz umieszczania newsów na naszej stronie głównej. Dodatkowo wszystkim naszym stałym Partnerom oferujemy 25% zniżki na płatne formy reklamy podczas konwentu. Jesteśmy otwarci także na inne formy współpracy. Wszelkie zapytania prosimy kierować na: media@miohi.pl.