Nocleg

Osoby z wykupionym biletem trzydniowym (zwykłym lub VIP) będą mogły bez dodatkowych opłat skorzystać z noclegu na terenie Politechniki Krakowskiej, a dokł‚adniej CSiR Czyżyny przy Alei Jana Pawła II 37. Jest to wielki obiekt sportowy, z dobrym zapleczem sanitarnym, a także łatwym dojazdem. Nocleg bę™dzie możliwy od piątkowego popołudnia (godzina 17:00 dla posiadaczy zwykłych biletów, oraz 16:30 dla posiadaczy biletów VIP)‚. Uwaga! Na akredytacji na terenie Politechniki nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na miejscu! Te będzie można nabyć wyłącznie przy wejściu na Expo Kraków. Tylko na Expo Kraków mogą także odebrać wejściówki osoby, które zakupiły w przedsprzedaży bilety jednodniowe.

Na nocleg składają… się™ dwie duże hale sportowe. Dodatkowo w budynku znajdują… się 3 szatnie prysznicowe, po 4 natryski każda, a także automaty z napojami i minibufet.

Na trasie pomię™dzy EXPO KRAKÓW, a CSiR Czyżyny uruchomiona zostanie specjalna magnificonowa linia komunikacyjna. Autobusy obsługujące linię będą… miał‚y na wyś›wietlaczu napis „Magnificon Expo”. Bę™dą zatrzymywać się… pod Politechniką oraz na parkingu EXPO Kraków. Kursować będą według następującego rozkładu:


W ciągu dnia można skorzystać‡ z linii 178 MPK, która kursuje pomiędzy przystankami ‚M1 Nowohucka’, a ‚Stella Sawickiego’.