Ważne informacje praktyczne

Kochani, dziś przyszedł czas na info techniczne

😉

Akredytacja: osoby z przedpłatami mogą odbierać swoje rezerwacje zarówno na Politechnice (tylko bilety 3-dniowe i VIP) jak i EXPO Kraków, osoby, które dopiero planują zakup biletu proszone są o kierowanie się na EXPO – tylko i wyłącznie tam będą kasy. Od tego roku za bilet można zapłacić również kartą! Akredytacja na obu budynkach rusza o 17:00 dla zwykłych uczestników i o 16:30 dla uczestników VIP. Odbiór koszulek konwentowych i gadżetów VIP będzie możliwy wyłącznie na EXPO w sklepiku konwentowym.

Kolejki: na rysunku przedstawiliśmy jak będą rozłożone stanowiska akredytacyjne na Expo. Przy Waszej współpracy jesteśmy w stanie wszystkich szybko obsłużyć, a kolejki znikną bardzo szybko 🙂 Pamiętajcie, że najszybszym sposobem zaakredytowania jest wydrukowanie swojego biletu z systemu Nagato. Do akredytacji konieczny jest dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku osób nieletnich – zgoda rodzica.

Bilety na miejscu: na hali Expo będzie odbywała się sprzedaż zarówno wejściówek trzydniowych jak i jednodniówek na poszczególne dni. Nie przewidujemy możliwości wyprzedania jakiegokolwiek rodzaju wejściówek. Od tego roku za bilety można zapłacić nie tylko gotówką ale również kartą. W sobotę będą również sprzedawane wejściówki ‚3-dniowe’ dla osób, które będą chciały skorzystać z dwóch dni konwentu i noclegu na sleepie.

Noclegi: Przypominamy, że do noclegu uprawniają jedynie wejściówki trzydniowe oraz VIP. Ponownie gościć Was będzie CSiR Politechniki przy al. Jana Pawła II 37. W tym roku powraca również autobus kursujący pomiędzy Expo a Sleeproomem w godzinach wieczornych, nocnych i porannych. Autobus jest darmowy dla uczestników konwentu. Więcej informacji w zakładce ‚Nocleg’.

Z dworca dojedziecie na EXPO tramwajem nr 14 do przystanku Rondo 308 Dywizjonu. Na Politechnikę tramwajami 4, 10 oraz 52 do przystanku AWF, a pomiędzy halami w ciągu dnia kursuje autobus 178.

Tutaj nieletni mogą pobrać wzór zgody rodzica: http://miohi.pl/Zgoda_Magnificon2019.pdf

Dodatkowo dołączamy plan Expo, pamiętajcie, że parking jest dostępny dla uczestników i jest bezpłatny 🙂

FAQ

1. Czy jeśli mam zarezerwowany bilet to mogę go jeszcze opłacić?

Tak, na Wasze wpłaty czekamy aż do konwentowego piątku, jeśli wpłaciliście pieniądze, a Wasz status w systemie Nagato się nie zmienił weźcie ze sobą potwierdzenie wpłaty 🙂

2. Czy bilety na miejscu mogą się skończyć?

Nie, budynek jest ogromny więc nie przewidujemy ograniczeń w sprzedaży biletów na miejscu.

3. Ile kosztują bilety na miejscu?

– 3 dni 89zł*
– piątek 49zł
– sobota 69zł
– niedziela 39zł

*W bilety 3 dniowe oraz VIP wliczony jest nocleg na hali sportowej CSiR Politechniki Krakowskiej al. Jana Pawła II 37

4. Czy jak nie nocuję na konwencie i jestem niepełnoletni to potrzebuję zgody rodzica/opiekuna?

Tak.

5. Gdzie wydrukować mój bilet?

PDF z biletem można pobrać w zakładce ‚moje bilety’ w systemie Nagato.

6. Czy mogę pokazać bilet na telefonie?

Nasze czytniki nie zawsze łapią kody kreskowe z telefonu więc lepiej wydrukować.